Avondklok – godzina policyjna w Holandii

WAŻNE – LOCKDOWN W HOLANDII – Godzina policyjna – 21:00 a 04:30

Drodzy pracownicy,

Zapewne większość z was słyszała już o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się korona wirusa.

Od soboty 23 stycznia godziny 21:00 obowiązywać będzie tak zwany “Avondklok”.

Określenie to oznacza, że mamy zakaz poruszania się w przestrzeni publicznej pomiędzy godziną 21:00 a 04:30. 

Ten zakaz obowiązuje wszystkich z wyjątkiem osób posiadających jasny ważny powód do opuszczenia swojego miejsca zamieszkania takie jak osoby jadące do pracy lub osoby, które muszą pilnie dojechać do szpitala.

WAŻNE : Abyś mógł poruszać się pomiędzy pracą a domem, potrzebujesz dwóch zaświadczeń.

Eigen verklaring avondklok – Własne oświadczenie

Werkgeversverklaring avondklok – Zaświadczenie od pracodawcy

Obydwa zaświadczenia powinieneś znaleźć rano lub w ciągu dnia widoczne w twojej aplikacji Plan4Flex w sekcji dokumenty. Tam zawsze odnajdziesz swoje zaświadczenie w wypadku gdybyś potrzebował je okazać. Pamiętaj dlatego, abyś zawsze miał ze sobą naładowany telefon oraz ważny dokument tożsamości kiedy przemieszczasz się z domu do pracy.

UWAGA!

Własne oświadczenie musi być podpisane przez Ciebie! Jeśli to oświadczenie nie będzie zawierało podpisu, nie pozwoli na poruszanie się w przestrzeni publicznej.
W tym oświadczeniu podajesz do wiadomości i oświadczasz, że musisz opuścić dom w związku z pracą, takie oświadczenie nie jest ważne bez zaświadczenia od pracodawcy!

Zaświadczenie od pracodawcy nie musi być odręcznie podpisane.