nie muszą posiadać negatywnego wyniku testu na Covid-19

WAŻNE – Restrykcje w Niemczech . Czy musisz mieć negatywny test na Covid-19?

 

Restrykcje dotyczące wjazdu do Niemiec NIE spowodowały zmian w zasadach podróży do Królestwa Niderlandów.
🟪 Oznacza to, że podejmując z nami pracę, podróżując z Polski do Holandii tranzytem przez Niemcy nie musisz posiadać negatywnego wyniku testu na Covid-19 w celu okazania go podczas kontroli na terytorium Niemiec.
🟪Więszość pracowników podejmujących z nami zatrudnienie przechodzi test na miejscu na nasz koszt a wynik mamy w ciągu 30 minut. Dzięki temu podejmujesz pracę od razu po przyjeździe (bez kwarantanny).
🟪Po przybyciu do nas możesz (ale nie musisz) zostac skierowany na 5-dniową kwarantannę. W tym czasie nie płacisz za zakwaterowanie.
🟪Jeśli zdarzy się sytuacja choroby, nie martw się – Twoje ubezpieczenie pokrywa leczenie Covid, natomiast my zapewnimy Ci zakwaterowanie pozwalające na odbycie kwarantanny, oraz zapewnimy wyżywienie w czasie jej odbywania.
🟪Jeśli zdecydujesz się na zrobienie testu na własną rękę w Polsce przed wyjazdem, zwrócimy Ci jego koszt po przyjeździe (po 6 przepracowanych tygodniach, na podstawie paragonu, nie starszy niż 72 godziny)
Więcej informacji znajdziesz na stronach rządowych:
https://www.gov.pl/web/niemcy/od-21-marca-2021-r-wjazd-do-niemiec-z-negatywnym-wynikiem-testu?fbclid=IwAR1a4jppfafZH36JMr7eN6vhzISjRu0BbdIBSGJBFc8c07NqnEPcp9jR7Go