Praca w axidus

  • home
  • /
  • Praca w axidus
2-layers

Praca z Axidus w Niderlandach

Holandia to kraj pełen atrakcji dla wszystkich przyjezdnych. Praca w Axidus pozwala nie tylko na zdobycie zatrudnienia i realizację zawodową, lecz także na odkrycie zupełnie odmiennej kultury. Kraj ten jest znany zarówno z malowniczych krajobrazów, jak i nowoczesnych i innowacyjnych ośrodków miejskich. Nazywany jest “Ameryką Europy”, ponieważ panuje tu ogólny dostatek, a zwykłym ludziom żyje się dostanie i dobrze. To jedno z najbardziej liberalnych państw współczesnej Europy dało podwaliny pod istnienie dzisiejszej Unii Europejskiej, poprzez założenie Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali w 1951 roku. Stabilna gospodarka Holandii pozwala na systematyczny rozwój. Praca Axidus pozwoli Ci na stanie się integralną częścią tego systemu, a także uczciwe zarobki.

Praca w Axidus zaczyna się już w Polsce

Nasze współdziałanie rozpoczyna się już przy pierwszym spotkaniu. Jako agencja uważamy, że praca w Axidus powinna nie tylko być generatorem dochodów, ale też czystą przyjemnością oraz źródłem nowych, ciekawych doświadczeń. Dlatego właśnie, już na początku chcemy stworzyć zespół, którego będziesz nie tylko członkiem, lecz również wartościowym elementem. 

Jeśli będziesz dobrze czuł się wśród ludzi, z którymi będziesz zatrudniony, praca w Axidus stanie się niemal rozrywką. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego naszego klienta, bardzo cenimy sobie Twoje zaufanie oraz opinię. Pomożemy we wszystkich formalnościach, aby kwestie związane z dokumentami przy okazji wyjazdu do Holandii nie zajęły Ci dużo czasu. Dołożymy wszelkich starań, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług, a wyjazd do Holandii wywoływał wyłącznie pozytywne skojarzenia i wspomnienia.

Praca w Axidus – zawsze możesz na nas liczyć!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudną decyzją może być wyjazd do pracy za granicę. Chcąc ograniczyć Twoje wątpliwości, stawiamy na najlepsze przygotowanie każdej zgłaszającej się do nas osoby do nowej roli. Dlatego w naszym ośrodku o nazwie Axidus Projecten organizujemy różnorodne szkolenia, mające na celu wdrożenie Cię w nowe obowiązki oraz odmienną kulturę. Wśród oferowanych kursów znajdują się m.in. kursy językowe z języka holenderskiego, bezpieczeństwa i higieny pracy w Holandii, oraz bardziej specjalistyczne, dzięki którym możesz nabyć umiejętności kierunkowe – jak np. kurs dla operatorów wózków widłowych. Pragniemy, byś przed rozpoczęciem nowej pracy wiedział jak najwięcej zarówno o pracodawcy, jak i o warunkach, w których będziesz zatrudniony. Dopilnujemy, aby spełniał on wszystkie niezbędne wymogi dotyczące zatrudnienia, a praca była w pełni bezpieczna. 

Co więcej, praca w Axidus to także mniej zmartwień już w samej Holandii. Nasza agencja zapewnia transport pracownikom z miejsca zamieszkania do pracy. W pakiecie znajdują się również przejazdy powrotne. Dzięki temu w pracy pojawisz się zawsze punktualnie, a nasi kierowcy zapewnią Ci przyjemną i bezpieczną podróż. Dużą uwagę przywiązujemy również do odpoczynku.

Wierzymy, że dobrze wykorzystany czas wolny i odpowiednia integracja pracowników mogą samoistnie zwiększyć wydajność całego zespołu. Z tego powodu organizujemy różnego rodzaju spotkania integracyjne dla naszych pracowników o różnych charakterze – dla poszczególnych działów lub wszystkich obecnie zatrudnionych. Dzięki temu możesz poznać znacznie więcej osób wykonujących podobną pracę co Ty, nawiązać interesujące przyjaźnie oraz wymienić doświadczenia.

Potrafimy również docenić najlepszych pracowników, którzy otrzymując od nas prezenty takie jak laptopy czy tablety. Jak widzisz, praca w Axidus to nie tylko codzienne obowiązki, ale też równie wiele przyjemności.