Praca budowa pieców przemysłowych (do przyuczenia)

Axidus praca w budowlance! Naucz się nowego zawodu! Stabilna praca w Holandii od zaraz!

dla naszego klienta  poszukuje zmotywowanych kandydatów do szkolenia na konstruktorów pieców przemysłowych. Kandydaci przechodzą wewnętrzne szkolenie u naszego klienta i rozpoczynają roczny projekt pracy. W czasie trwania projektu zdobywasz cenne doświadczenie w pracy konstruktora pieców przemysłowych. Jeśli okaże się to Twoim nowym zaowdem, gwarantujemy stabilną pracę na długi okres czasu z możliwością podpisania kontratu bezpośredniego w firmie rodzinnej  z przyjaznymi ludźmi i dobrą atmosferą.

Zarobki  zaczynające się od 10.500 EUR/za godzinę podstawy. To mało? Możesz zarabiać więcej! Wszystko zależy jak szybko chłoniesz wiedzę teoretyczną i praktyczną. Z biegiem czasu Twoja stawka będzie sukcesywnie się zwięszła!

Bardzo dobre warunki pracy w renomowanej firmie technicznej. Konstruktor pieców przemysłowych to odpowiedzialna i dobrze płatna praca.

Opis Stanowiska:  Jesteś odpowiedzialny za montaż cegieł ogniotrwałych, kotew i materiałów izolacyjnych. W tej funkcji będziesz pracować z narzędziami takimi jak mieszalniki, opryskiwacze do betonu i piły. W tej funkcji istnieje możliwość rozwinięcia się w specjalistyczną lakiernię/naprawę pieców przemysłowych. Dodatkowym atutem w wykonywaniu tego rodzaju pracy będzie doświadczenie w branży budowlanej (np jako muraz, stolarz, pomocnik budowlany).

w Axidus stawiamy na ludzi! #I’tsAllAboutPeople Jeśli nie masz doświadczenia budowlanego ale czujesz że to interesująca oferta dla Ciebie zgłoś się do nas.

Oczekujemy iż posiadasz prawo jazdy kat. B, Twój angielski (lub holenderski) jest średniozaawansowany, jesteś elastyczny i możesz pracować w różnych godzinach w różnych miejsach w Holandii

Mile widziani kandydaci z certyfikatem VCA. Jeśli go nie posiadasz odbędziesz z nami szkolenie wewnętrzne celem jego uzyskania.

Oferujemy:

  • umowę podpisywaną przed wyjazdem do pracy !
  • legalną pracę w Holandii, z jasnymi warunkami zatrudnienia
  • zapewnione zakwaterowanie, wspólne dla par i znajomych (domki, mieszkania w okolicach Hagi i Rotterdamu)
  • zorganizowany transport z Polski do Holandii (komfortowy bus który zabierze Cię spod domu),
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (nasze biura rekrutacyjne w Polsce są do Twojej dyspozycji),
  • możliwość pracy od poniedziałku do soboty, gwarancja godzin od 32 do 51 tygodniowo
  • auta służbowe dla chętnych (mozliwośc dodatkowej pracy jako kierowca),
  • możliwe wyjazdy grupowe lub w parach!
  • otrzymywanie wypłat co tydzień, w każdy piątek!
  • system poleceń pracowniczych na których zarabiasz
  • BONUS Iphone dla kandydatów jeżdżących autami słuzbowymi

Jak aplikować?

wyślij nam swoje CV (w języku polskim i angielskim) opisz pokrótce dlaczego jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: rekrutacja@axidus.pl (w temacie wiadomości wpisz konstruktor pieców)

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz SMS! Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

+48509056809 +48780062300 +48797401095 +48509056902 +48797401094 +48512997550

Uprzejmie informujemy, iż po rejestracji Kandydata skontaktujemy się telefonicznie oraz przekażemy szczegółowe warunki zatrudnienia. Oferta pracy agencji KRAZ 8517.

*Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w obrębie domen: www.axidus.com.pl oraz www.facebook.com/PracaHolandiaAxidus są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody jest zabronione.